Promosyon Bandana

Telefon

0212 415 86 88

Çalışma Saatleri

08:00 - 18:00

Email

gtp@gtp.com.tr

Promosyon Bandana

Gtp Tekstil olarak Toptan promosyon bandana imalatı yapmaktayız

Aşçı BandanasıAşçı model Kırmızı


Bandana imalat Aşçı bandanası kare ve ya dikdörtgen kumaşlardan yapılan ürünlerdir.bayunluk, fiyatları, özel tasarım şef aşçı ürünleri, şef aşçı kepleri, şef aşçı tela kep, şef aşçı modelleri, .. .

siyah aşçı bandanaPembe Model


Boyunluk klasik bir saç bandı veya bilekde yapıldığı gibi 7,5 cm bir bant halinde katlanır ardından arkadan düğümlenir süreçlerinde her zaman yüksek başarı, yüksek kaliteyi hedef edinmekte olan firmamız; büyük oranda avantajlı işlemler ile birlikte kendisini sektörde kanıtlamış durumdadır. .

Aşçı bandana modelleriAşçı Modelleri 2


Boyunluk ürünlerimizi elde soğuk olarak mutlaka ılık suda yıkanmaktadır, ve yere serip kurutulmalıdır. Kuru temizleme firmalarına uygundur. bant, bilekte bileklik olarak, boyunda fular olarak çantalarda süs giydiğiniz ceket mont ürünlerinde mendil olarak kullanılabilmektedir.

Polar bandana imalatPolar Mavi


Polar bandana imalat Boyunluk kesinlikle esnek ve elastiki kumaşlardan üretilen boru tipinde ürünlerdir incelendiği süre boyunca, her zaman başarılı bir şekilde üretim bandımızın sağlandığı mümkün olabilmektedir. plar boyunluk Bu tür işlemleri yaptığımız sırada, karşımıza oldukça büyük avantajlara sahip işlemler çıkabilmektedir..

Sarı BandanaBoyunluk Sarı


Boyunluk İmalat Fiyatları, diğer inceleyeceğiniz birçok farklı firmaya göre çok daha uygun bir şekilde karşımıza çıkabilmektedir. Ayrıca karşınıza çıkan tüm promosyon Bandana Modellerinde kullandığımız tüm modelleri genel olarak firmalar tarafından gelen öneri ve isteklere göre yapılmakta ve ayarlanmaktadır..

Bandana imalatMor Renk ürün


Toptan Bandana İmalatı Boyunluk Buna ilave olarak modellerinde renk seçimi, logo seçimi, boyut seçimi ve türü seçimi mümkün olabilmektedir. Bu tür seçimler sonrasında yapacağınız işlemlerde başarıya ulaşmanız fazlasıyla mümkün olabilmektedir. İnceleyen herkes, firmamız tarafından üretilen ürünleri başarılı bulabilir ve süreçler konusunda büyük bir geri dönüş sağlayabilmektedir. .

siyah şapka imalatSiyah modellrimiz


Toptan Bandana Boyunluk Müşterilerimizden gelen taleplere göre, üretim adeti belirlenmekte ve üretim hızlı ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Yapılacak olan üretimler işlemleri ile tasarlanmakta ve sizlere sunumu yapılmaktadır..

kırmızı beyaz BandanaKırmızı Beyaz Model


Buff yeşil boyunluk model çok fazla alanları olan performanslı üründür. Buff nereden geliyor, İspanyol alfabesinde atkı anlamı taşıyan “bufanda” kelimesi ile meydana gelmiştir. Promosyon buff fiyatları Fiyatlar genellikle dağcı trakinkçi safari etkinliklerde güneşten, soğuk havadan korunma amaçlı kask kullananlar kaskın içinde kullanmaktadır.

siyah Boyunluk imalatıPromosyon gri model


Boyunluk parlak renkli sade veya paisley şal deseni gibi desen taşıyan boyun ve Başın saç kısmına dolayarak takılanta olan eşarp ürünüdür yazlık bandana yazlık bir üründür Yeni Stil türlere ve özellikleri olan üründür sizler için tasarlanmaktayız ve üretmekteyiz.

Bandana imalat

Boyunluk çeşitlerimiz renk ve modellerinde sınır yoktur.